Vrátenie tovaru

Ak nie ste s tovarom spokojní, môžete ho vrátiť, v lehote stanovenej zákonom, do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Túto lehotu sa dá určiť pomocou sledovania stavu pohybu zásielky na web-stránke pošty a pečiatky na zásielke.

Adresa pre vrátenie tovaru je RNDr. Katarína Majzlová, Budatínska 24, 851 06 Bratislava.

Tovar odporúčame posielať späť ako doporučenú zásielku. Chodia nám aj obyčajné zásielky, ale nezodpovedáme za prípadnú stratu. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku - nepríde k jej prebratiu!

Tovar nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v pôvodnom obale, spolu s faktúrou alebo kópiou faktúry, riadne zabezpečený proti poškodeniu.

Pri dodržaní vyššie uvedených povinností Vám vrátime peniaze za tovar do 14 dní (bez ceny poštovného) vopred dohodnutým spôsobom (prevodom na účet alebo poštovou poukážkou).

V tejto veci Vás prosíme o trpezlivosť, pretože reálne od odoslania Vašej zásielky, kým sa k nám dostane prejde cca 4-5 pracovných dní.

V prípade, že do 14 dní neobdržíte peniaze, príp. Vás nebudeme kontaktovať, kontaktujte nás, s najväčšou pravdepodobnosťou sa k nám zásielka nedostala, tento problém vieme riešiť, ak nám pošlete sledovacie číslo zásielky.

Do priloženého listu nám prosím uveďte spôsob, akým si želáte peniaze vrátiť. V prípade žiadosti vrátiť peniaze na účet nezabudnite uviesť číslo účtu. V prípade Vašej požiadavky zaslania peňazí poštovou poukážkou je táto služba na pošte spoplatnená sumou 1 € (bude odrátané z vrátenej sumy za tovar).

Náklady na poštovné je služba, ktorú hradí zákazník.

Výmena tovaru za iný alebo výmena veľkosti prsteňa nie je možná. Vždy vraciame peniaze za vrátený tovar a zákazník môže realizovať výmenu prostredníctvom vytvorenia úplne novej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.